Home » Objawy raka

Objawy raka

Rozwój choroby nowotworowej często pociąga za sobą występowanie szeregu objawów, z których część jest bardzo wyraźna i budzi niepokój (krwioplucie, wyczuwalny guzek, zmiany koloru i wielkości znamion) inne natomiast są mniej wyraźne i często przez to lekceważone (utrata wagi, chrypka, przedłużający się kaszel, stany gorączkowe bez wyraźnej przyczyny itp.).

W trosce o państwa zdrowie przygotowaliśmy krótki test, który zawiera większość swoistych i nieswoistych objawów wielu nowotworów.

Test jest BEZPŁATNY i anonimowy.

Rozwiązanie testu nie jest jednoznaczne z poradą lekarska i nie powinno być traktowane jako docelowa diagnostyka choroby. Rozwiązanie testu pozwoli jedynie zwrócić państwu uwagę na pewne niepokojące sygnały, które wysyła organizm, a które być może wymagają ścisłej diagnostyki lekarskiej. Z drugiej strony występujące objawy nie muszą wskazywać na rozwój choroby nowotworowej a jedynie na pewne niedyspozycje organizmu. Jednak w trosce o własne zdrowie i o efektywność ewentualnego przyszłego leczenia (jeśli będzie takie potrzebne), wszelkie niejasności powinny być skonsultowane z lekarzem, tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Rozpocznij test

Comments are closed.